Vanessa Hudgens

18. května 2009 v 17:58 |  Vanessa Hudgens
http://img2.timeinc.net/people/i/2008/specials/beauties/beauties/vanessa_hudgens.jpg
Vanessa Anne Hudgens (narozena 14.prosince 1988)je americká herečka a zpěvačka.Jejím filmový debutem byl film třináctka z roku 2003 a thunderbirds z roku 2004.Její nejznámější rolí je role v sérii filmů společnosti Disney Muzikál ze střední.V roce 2006 vydala první hudební album s názvem V,druhé album s názvem Identified bylo vydáno 1.července 2008.

Životopis

Jejími rodiči jsou Greg Hudgens a Gina Guangco. Její otec má irskoindiánské kořeny a matka filipínskočínskolatinské kořeny. Vanessina herecká kariéra začala už v osmi letech. Od té doby už hrála v mnoha představeních a dostala spoustu divadelních rolí, např. čaroděj ze Země oz,Popelka,Evita.Její sestra, Stella, je také herečka.
Vanessa Hudgens se ale především proslavila filmovou řadou High school musical. V zkráceně HSM hraje Gabriellu Montez která se na silvestrovském večírku seznámí s Troyem se kterým si zazpívala due The start of something new. Náhle po prázdninách zjistí že chodí do stejné školy a dokonce třídy protože Garbiella se přestěhovala. Tento film má 3 díly a High school musical 3 senior year je k vidění v kinech. Vanessa je ale i úspěšná zpěvačka. Vydala již 2 alba s velkými hity. V současné době chodí se s vým hereckým kolegou z HSM Zacem Efronem.
http://www.judiciaryreport.com/images/vanessa-hudgens.jpg
http://musicremedy.com/webfiles/artists/VanessaHudgens/VanessaHudgens-03-big.jpg
http://www.eparsa.fr/world/images2/Vanessa-Hudgens.jpg
http://www.blogshow.com.ar/wp-content/uploads/2007/09/vanessa_hudgens.png
http://www.hitzonly.com/wp-content/uploads/2008/05/vanessa-hudgens.jpg
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama